Murat Ünalmış Röportaj

Murat Ünalmış Röportaj
ayşe arman la murat ünalmışın röpörtajı ( mutlaka okuyun birceden çok bahsediyorlar )
A.A: murat senle uzun zamandır konuşamıyorduk öncelikle röpörtaj teklifimi kabul ettiğin için sağol, fazla vaktin yok biliyorum ben hemen sorulara geçeyim.... son senelerde başlaran dizilerin hepsi hüsranla sonuçlanıyor ve çok azı tutuyor yer gök aşkta bunlardan biri sence dizinizin başarısını neye borçlusunuz?
M.Ü: set arkasında oldukça samimi bir ekibiz bu samimiyetide ekrana yansıtmaya çalışıyoruz zaten kadrodaki herkesde üstüne düşeni fazlasıyla yerine getiriyor sonuç ta izleyicilere kalıyor, ertesi gün sete başlamadan önce reytinglerimize bakıyoruz ve moral buluyoruz.
A.A: set arkasındaki samimiyetten şüphem yok aşk, 9 ay evliliğe taşındığına göre. birce yle nasıl başladı aşk nasıl evliliğe gitti biraz anlatsana.
M.Ü: En başlara gitmek gerekirse hatta ilk set günlerimizde herkes birbiriyle tanışıyor, ama birce bi yabani bakıyor çevreye istanbuldan ailesinden ayrılmış ya ondan zaten alışkanlıklarınada çok bağlı. hüzünlü yani.
A.A: Uyum problemi yaşadı yani?
M.Ü : Evet. ama hemen ilk adımı ben attım ona buranın çok gzl bi şehir olduğunu çocukluğumun çoğunun bu şehirde geçtiğini ve dilerse bi gün onu seve seve gezdirebileceğimi söledim. sonrada sözümü tuttum setin olmadığı bi gün birce yle tüm nevşehir i dolaştık ama arkadaşca son durağımız kızılvadiydi işte orda ona aşık olduğumu anladım o yüzden kızılvadinin yeri bende çok ayrı düğünümüzüde orda yaptık zaten
A.A: Dur hemen düğüne geçme, evlenme teklifi nasıl oldu onu anlat?
M.Ü: Y er gök aşk ın o hafta 14. bölümünü çekecektik senaryoyu okudum bölüm sonunda yusuf havva ya evlenme teklifi edicekti yusuftan ilham aldım bende gittim o sahneyi çekceğimiz gün bi yüzüçk aldım bi cebime aldığım yüzüğü diğper cebimede yusufun aldığı yüzüğü koydum. sonra benimle evlenir misin dedim. bircede repliği söylüyo tabi, ben senle evleneme yusuf dedi bana :D bende benimle evlenir misin birce ? dedim yönetmende ne yaptın murat dedi bende durun ya evlenme teklifi ediyorum dedim . evet birce çok şaşırmıştı o gecede çok güzeldi.
A.A:Birce hemen kabul etti mi evlenme teklifini?
M.Ü: Tabii, bayağı şaşırdı ama evette dedi ¦
A.A: ya sonra ne oldu? arada ayrılık haberleride çıktı?
M.Ü: hemen evlenemzdik çünkü birce kır düğünü isntedi yani yaz gelini olmak istedi bizde o zaman içersinde birbirimizi i,yce tanıma fırsatı bulduk, arada atışmadık mı tabii ki atıştık ama medya bunu hep ayrıldı diye yazdı. ama gördüğünüz gibi evliyiz
A.A: Peki mutlu musun?
M.Ü: Elbette. karımı çok seviyorum. pek yüzünü göremiyorum ama olsun, ikinci sezonda çok az karşılıklı sahnemiz var çünkü. sadece bi gün tatilimiz var o gündede bol bol hasret gideriyoruz. sadece ayda 1 falan istanbula gidiyoruz.
A.A: peki birce yemek yapar mı? yani sizi elleriyle besler mi?
M.Ü: doğru sölemek gerekirse pek yemek yapmayı bilmez. en çok makarna yapar, özel bir sosu var harika bir şey. ama hep bana yapar kendisi yemez.
A.A: Neden?
M.Ü: maalesef , çok ihtahsız, hep vitamin hapları kullanıyor, 3 gün yemek görmese aklına bile gelmez kahvaltılarda ben yediriyorum desem yeri, yoksa çok güçsüz kalıcak.
A.A: düşünceli eş. peki kıskançlık var mı kıskançlık
M.Ü: OOO olmaz mı aramızdaki çatışmaların tek sebebi kıskançlık birce beni çok kıskanır bende onu. mesela tuvanayla bi yatak odası sahnem olsun o gece o konaktadır gözleriyle bi bakar sende sıkarsa samimi ol bakalım :D , ama bende onu kıskanırım mesela otel sahnleri var dimi bende genellikle orda olmaya çalışırım. birbirimizi kimseyle paylaşamıyoruz maalesef.
A.A: peki nerde kalıyorsunuz tüm set gibi otel de mi?
M.Ü: Hayır biz birceyle evlenmeden önce ürgüp te bi ev tutmuştuk zaten evliyiz hala da orda yaşıyoruz.
A.A: tamam o zaman çok sevdiğin eşinizi bize üç kelimeyle tanımlayın
-dünyanın en güzel kadını ¦
-benim meleğim ¦
-hayatımın anlamı ¦
 
A.A: Gerçekten çok romatik keşke birce hanımda burda olsaydıda oda duysaydı bu sözlerinizi.
M.Ü: Ben ona her gün sölüyorum zaten.
A.A: peki murat bebek müjdesini ne zaman alıyoruz?
M.Ü: Daha zamanı var.
A.A: Neden istemiyor musunuz?
M.Ü: İstememek değilde, dizimiz devam ediyor ayşe hemde reytingler böyle gidersel bi sezon daha devam edecek bircenin hamile olması demek yer gök aşk ı yarı yolda bırakmak demek. hem biz daha aylık evliyiz önümüzde daha çok uzun seneler var.
A.A: peki bircede mi senin gibi düşünüyor ?
M.Ü: Kısmen. oda dizi bitmeden hamile kalmak istemiiyor ama bazende çocukları görünce keşke bizimde bi çocuğumuz olsa diyor hemde kız, acayip bir kız çocuk arzusu var heralde oğlumuz olursa çok üzülür,
A.A: Allah allah neden acaba?
M.Ü: Bilmiyorum ki, o tür konular geçtiğinde hep kız bebek istediğini söylüyor hatta isimleri bile hazır.
A.A: vay isimleri bile hazır demek nedir peki?
M.Ü: O zamana kadar fikri değişir belki ama dicle ve piraye isimlerini çok beğeniyor.
A.A: Herşeyden bahsettik güzel bir röpörtaj oldu teşekkür ederiz murat birceye ve yer gök aşk dizi ve ekibine selamlar.

Yorumlar

Murat Ünalmış Fotoğrafları